حفظ سلامت و امنیت روانی مخاطبان فیناپ در شرایط پاندمی ویروس کرونا با برگزاری فیناپ آنلاین امکان حضور مجازی تمام علاقه‌مندان به فیناپ در کل ایران فراهم خواهد شد.مخاطبان برون‌مرزی نیز می‌توانند این رویداد را به‌صورت آنلاین تماشا کنند.با توجه به کاهش هزینه‌های پذیرایی و برخی هزینه‌های دیگر، می‌توانیم رویداد را برای مخاطبان رایگان به نمایش بگذاریم.

چرا قصد داریم رویداد فیناپ را مجازی برگزار کنیم؟

بعد از تجربه برگزاری ۱۱ رویداد تخصصی فیناپ طی ۲ سال گذشته در شهرهای تهران، شیراز و مشهد، در سال ۹۹ با توجه به شرایط پاندمی ویروس کرونا، دوازدهمین رویداد فیناپ را به‌صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد.

این رویداد، با کیفیت رویدادهای پیشین فیناپ ولی بدون حضور شرکت‌کننده برگزار خواهدشد. سخنران‌ها در زمان اعلام‌شده روی استیج فیناپ حاضر می‌شوند و برای شرکت‌کنندگانی که به‌صورت آنلاین و از دو پلتفرم اینستاگرام و آپارات رویداد را تماشا می‌کنند سخنرانی خواهند کرد.این رویداد برای حضور مجازی تمام علاقه‌مندان به حوزۀ فین‌تک در کشور به‌صورت رایگان نمایش داده خواهد شد و محتوای متنی و تصویری آن نیز پس از پایان رویداد در شبکه‌های اجتماعی فیناپ و رسانه‌ها در اختیار مخاطبان قرارداده می‌شود.دوازدهمین رویداد فیناپ شامل بخش‌های سخنرانی آموزشی، انتقال تجربه (راویان فیناپ)، گفتگوی دونفره (فیناپ‌پلاس) و بخش گفتگوی برون‌مرزی خواهد بود.

فاصله گذاری اجتماعی را رعایت میکنیم

سخنرانان

04-4-4
محمدرضا پایدار

مدیربرنامه فینووا

03-3-3
سیدحسین خاتمی

هم بنیانگذار شرکت بلوط (دارا)

05-5-5
زوشن آبادی

تهیه کننده پادکست فارسی ناوکست

01-1-1
مسعود زمانی

مدیر آزمایشگاه فناوری های پیشرفته هلدینگ فناپ

09
محمود کریمی

مدیرارشد شبکه نوآوری پلنت

اعضای پنل گفتگو

07-7-7
آرش برهمند

سردبیر ماهنامه پیوست

06-6-6
هومن امینی

مدیرعامل دیجی پی

اعضای پنل گفتگو

08-8-8
امیرناظمی

معاون وزیرو رئیس سازمان فناوری اطلاعات

10-10-10
نیما نامداری

معاون طرح و توسعه شرکت ارتباط فردا